Close

365* MOTION – absolutní volnost pohybu po celý rok

0 0 0
Loading...
EXHIBITION

Cítit se pohodlně a vypadat trendy zároveň?

Jde to a my víme jak na to!

Velmi silným trendem posledních sezón, který je čím dál významnější, je sportovní oblečení na běžné nošení (vžívá se anglický název „athleisure“). To skvěle ladí s hodnotami značky GAS, protože spojuje stejné myšlenky jako je pozitivní energie, dynamičnost, kosmopolitní lidé, svět sportu a módy, komfort a trendy.

Návrháři v GAS tak pro letošní jaro a léto vytvořili ucelenou kolekci která vychází z džínů, které jsou díky novým pružným materiálům vyvinuty tak, aby odpovídaly sportovnímu stylu a umožňovali volnost pohybu. Kolekce je doplněna teplákovinou, bavlněnými tričky a lehkými bundičkami. Všechny spojuje stejný účel, styl a použité motivy a dají se z nich tvořit kompletní outfity. Jmenuje se 365* MOTION – tedy něco jako volnost pohybu 365 dnů v roce. Jsou určeny lidem, kteří jsou neustále v pohybu, cestují, chtějí se cítit pohodlně při běžných činnostech a zároveň chtějí vypadat trendy.

Kolekce 365* MOTION bude uvedena do prodejen GAS v polovině března. Přijďte vyzkoušet skvělý pocit z volnosti pohybu v outfitech GAS.

Untitled-1

0 0 0
Loading...