Close

GAS oficiálním partnerem Hondy již po 19.

0 0 0
Loading...
79f73fc602ad72c54ae50b88b91bf9f3

Již 19. sezónu GAS ztvrdil svou mnohaletou spolupráci s týmem HRC (Honda Racing divize), jež představuje dlouhodobé hodnotné partnerství. Právě rychlost, vášeň a řízení je hlavním pojítkem – značka sdílí tuto vášeň s leadry motocyklového světa a týmovými jezdci Markem Marquezem a Dani Pedrosou.

GAS tak pokračuje v tradici módního ambasadora v motocyklovém světě. Jsme hrdí, že jsme jedním ze sponzorů Honda MotoGP týmu a to již od roku 1998. Dodáváme těm nejlepším jezdcům a celému týmu HRC oblečení a doplňky splňující požadavky na pevnost, praktičnost a zároveň pohodlí. To vše v unikátním stylu korespondující se značkou.

Díky tomu partnerství byly vytvořeny jedinečné kolekce, které se podobají oblečení jezdců a týmovým pracovníkům HRC. Fanoušci se tak dokonale mohou ztotožnit s jejich oblíbenci a prožívat s nimi naplno jejich výhry.

600x600DP

V kolekci najdete bundy, mikiny, trička a skvěle padnoucí kalhoty moderního střihu vyrobené z kvalitních hi-tech materiálů. Všudypřítomné potisky a loga jsou inspirované japonským výrobcem a jejich světlé barvy evokují vzrušení ze závodní dráhy.

DNA značky je denim. Nicméně preciznost, kvalitní zpracování, materiály a v neposlední řadě důraz na detaily, se odráží v každém modelu kolekce Honda.

„Je to pro nás čest udržovat takovou spolupráci již 19 let!“ potvrzuje Livio Suppo z týmu HRC. „Není to jen business, ale opravdové partnerství potvrzující  společné vize a porozumění stylu a kvalitě.“

„Každou výzvu přijmout s nadšením, odhodláním a pozitivním přístupem – to je postoj spojující GAS se světem motocyklů. Dohoda trvající téměř 20 let je znamením vzájemné důvěry, hrdosti a spokojenosti.“ Říká Claudio Grotto, prezident a zakladatel společnosti.

GAS HONDA kolekce je dostupná na vybraných prodejnách ve více než 30 zemích po celém světě

Přijďte podpořit váš oblíbený tým na MotoGP v Brně a zažít atmosféru naživo. Najdete nás v sektoru C v mobilním obchodě, který zaručeně nepřehlédnete! Je totiž ve tvaru Honda motorky.

0 0 0
Loading...