Close

Jarní inspirace pro ni #1

0 0 0
Loading...
1aa23

Prozkoumejte krok po kroku dámské preview pro nadcházející sezónu jaro léto 2017 a začněte se pomalu vybavovat novými trendy, ať vám nic neunikne.

Jistě vás nepřekvapí, že denim hraje hlavní roli i nyní. Také aby ne, když je srdcem a duší značky GAS, která dává dnešním ženám možnost nosit denim každý den. A pokaždé jinak. Kolekce je rozdělena na 4 části, které jsou inspirovány rozdílnými tématy a tak máte možnost získat hned několik různých looků.


„ROMANTIC PUNK“GAS SS2017 Romantic look mood

Verze slim jeansů v modré a černé, které jsou ze super stretch denimu, kombinujte s uvolněnými střihy triček a mikin s romantickými, zároveň punkovými prvky jako jsou mašle nebo cvoky.

SS 2017

 

 

 

 

 

 

 

 


„THE GLORIOUS 80’s“GAS SS THE GLORIOUS 80’S

Černá a bílá jsou nesmrtelné. Nyní jsou ale rozzářeny do zlatých tónů díky nitím, výšivkách a nášivkám, flitrům a kovovým doplňkům, které povýší každý takto ozdobený kousek o něco výše. Tento styl je určený všem ženám, které milují glamour a chtějí ho nosit nejen na večírky, ale aby se stal součástí jejich každodenního vzhledu. Nejvíce oceníte trička s glam-rock prvky a zdobením či originálními potisky.

SS 2017 (2)


 „ESSENTIAL & CRAFT“GAS SS Essential Craft

Tento styl čerpá inspiraci v oblíbeném kalifornském stylu, a tím není nic jiného než nášivky a patchwork, který byl na vrcholu slávy v 70. letech. Nášivky najdete jak  na tričkách, tak na pohodlných „boyfriend“ jeansech nebo také na denimové košili. Noste s volnými šifónovými vršky, které slaví také návrat.

SS 20172


„MARINERE“GAS SS Marinere

Přeneste se na francouzskou riviéru 60. let, kde půvab a styl patřily neodmyslitelně ke svěží přímořské atmosféře. Bílý denim, různé odstíny bílé a vybledlý vzhled, hrají klíčovou roli pro tento look. Zatímco svršky jsou především pruhované, přesně ve stylu podle Gas, který po svém interpretoval tolik známé bretaňské pruhy.

SS 2017 GAS TRENDY

0 0 0
Loading...