Close

Jarní inspirace pro něj #1

0 0 0
Loading...
aa23

Vyznáváte metropolitní styl života? Pak vás bude bavit preview kolekce jaro léto 2017.

Rozdílné siluety, materiály a oprání jeansů jsme rozdělili do 4 hlavních témat, které jsou si tak blízké, a přitom vzdálené. Každý unikát. Vyberte si styl, který vám nejlépe padne.


„BLACK LONDON“GAS SS Mood Black London

Jak již název napovídá, tmavá barva, tedy spíše černá, dominuje tomuto tématu. Najdete ji na jeansech, bundách z eko kůže a nebo také na tričkách. Ty se pyšní originálními potisky připomínající londýnskou atmosféru devadesátých let.

man

 

 

 

 

 

 

 

 


„RAINBOW“GAS SS Mood Rainbow

Kombinujte odvážné kalhoty v barvách duhy a trička s potisky ptáků nebo jednobarevné verze polo triček. Přenesete se tak v myšlenkách do tropických krajin a ucítíte atmosféru dálek.

man (2)

 

 

 

 

 

 

 

 


„STREETGAS SS Mood Street wash WASH“

Ikonická modrá barva na denimu stejně jako na tričkách s nápisy vám zajistí uvolněnou atmosféru měst. Kráčejte ulicemi v nových barvách s trendy opráním jeansů, se kterým zanecháte dojem.man1


„BLOCK COLOR“GAs Mood Block Color

Denim tvoří skvělou kombinaci s jednoduchými polo tričky, které nesou čisté designové prvky, jako jsou například různě široké pruhy. Perfektní interpretace toho, jak jednoduše nosit denim a sportovní look pohodlně každý den.man2

 

0 0 0
Loading...