Close

Pánské trendy podzim zima 2016

0 0 0
Loading...
LOOK 29

Některé trendy se shodně objevují jak v dámských, tak v pánských kolekcích. Bombery dříve nosili spíše muži, dnes je nosí úplně všichni bez rozdílu. Objevují se např. v kombinacích s koženými rukávy na modelu BOMBERT.

Denim vládne trendům – skvěle vypadající je total denim look. Od hlavy až k patě v tomto materiálu nikdy neuděláte chybu.

V excentrickém denimovém kabátu KILIAN J na sebe rozhodně strhnete pozornost a sklidíte úspěch u všech pravých fashionistů.

Ležérní styl umocňují mikiny bez kapuce, často s nápisy. Mohou se ale kombinovat do i elegantního stylu. V různých barevných provedeních najdete několik druhů mikin např. ve verzi LEACH či jako s kapucí LEACH HOOD.

V jeansech vedou slim střihy a jako pohodlnější verze stále dominují antifit, představující v pase volnější střih ale úzké nohavice. Mezi naše nejpopulárnější modely tak patří RAUL  a  NORTON CARROT.

Lesklé materiály nenajdete pouze v dámských kolekcích, ovšem v pánské jsou zastoupeny v omezenější míře.

Mohutné kabáty z kvalitních materiálů, nejčastěji zastoupené v modré a béžové barvě, najdete u všech známých návrhářů.

Kárované košile a vzory buď milujete, nebo nenávidíte. Letos je milujte.

Stejně jako u žen letos dominují prošívané bundy, často v dlouhé délce. Mezi naše favority patří model BORIS. Ten je unikátní hned v několika ohledech. Jedná se o oboustranný model, jež má odepínací kapuci, ale hlavně viditelné švy jsou spojené tepelně, nejsou šité. Oblečte se do ultra lehké funkční, zároveň stylové a módní bundy.

Must have kouskem jsou kožené bundy, nebo eko kůže, často doplněné o kožešiny kolem límce. Na výběr máte hned z několika modelů jako jsou z pravé kůže DAGON a ARTES ze zajímavě zpracované ekokůže. Kombinujte rebelsky s mikinami a roztrhanými jeansy nebo naopak ke slim kalhotám a elegantnímu svetru. Stačí si jen vybrat.

0 0 0
Loading...