Close

Seznamte se s trendy pro podzim zima 2016

0 0 0
Loading...
LOOK 28

Na začátek sezony připravil GAS kolekci vycházející z námořnického stylu – ale v podzimním teplém provedení! Modrý proužek na tričkách např. FIGEN STAMPS a teplákovině ANICA, sukýnka s námořnickými konflíky CARYES SKIRT a k tomu teplý kabátek FAWN.

Denim – trendy jsou osmdesátkové džíny s rozšířenými nohavicemi a vyšším pasem v nabídce je např. model JUICE a naopak slimky – ale v příjemném a měkkém materiálu.

Největší inovací GASu je tzv. triblend denim, který přináší elastický, měkký a příjemný materiál, ale při zachování vnější klasicky denimové patiny džínů. Bude na slim modelech STAR a BRITTY UP.

Pokračujícím hitem jsou bombery – takže pokud jste nestihli pořídit na jaře, je na čase jej pořídit právě teď. Opět můžete vytáhnout      i na jaře. GAS vám nabídce kožešinový bomber DELIZIA BOMBER a denimový bomber AMAAL.

Prošívané péřové bundy jsou znovu v kurzu, sportovnější GLAMY HOOD nebo elegantnější SANDYBEL. Prošívání nebude jen na nich, najít ho můžete i na doplňcích jako jsou kabelky. Letos vám na podzim zima určitě nebude.

Must have kouskem, který uživíte i na jaře, jsou kožené bundy. Je to také skvělý prvek na vrstvení. Ikonickým modelem GASu je sexy motorkářský křivák MERIDA. Můžete na ni při klesajících teplotách přihodit ještě oversized kabát. Minulou sezónu byl in v camel barvě, letos pořiďte námořnický styl.

Nebo sáhněte po odvážnější variantě – vintage eko kožené bundě s beránkem. Zaručuje pocit tepla a ojedinělosti všude tam, kam   v ní vstoupíte.

 

0 0 0
Loading...