Close

Svět podle Yossiho Cohena – nová autorská kolekce pod hlavičkou GAS

0 0 0
Loading...
YOSSI

Když nový kreativní ředitel GAS Yossi Cohen dostal volnou ruku, aby ještě během letošního podzimu navrhl vlastní mini kolekci, tak přišel opravdu s novým viděním současné volnočasové módy. Podle Yossiho je totiž současná pravá móda o záměrném nesourodém míchání barev a typů oblečení, uvolňování tvarů a objemu oblečení.

Kolekce je rozdělena na dámskou a pánskou. Ta čerpá inspiraci z mužského postoje a chování a také z jeho šatníku. Přirozeně mixuje různé styly a zdánlivě nekombninovatelné ikonické kousky tak, že výsledek působí perfektně. Ukazuje tím, jak žít život svobodně a zábavně. Móda je hra.

Jeho kolekce vychází z principů jako je velký objem, nejisté linie, materiály jsou různě kombinované a v neposlední řadě klade důraz na vrstvení. To otvírá úplně jiné možnosti a úhly pohledu na outfit. Hlavní roli hraje maskáčová parka, prošívané bundy, dvouřadé kabáty a kárované bundy. Často je vše umocněno denimovými detaily. Svršky pokrývají různé grafické potisky, košile nesměle vykukují ze spod pruhovaných svetrů a jsou kombinované s bavlněnými kalhotami a samozřejmě nechybí jeansy.

V dámské kolekci se snoubí francouzský půvab, um smíchat neformální a elegantní styl, který udává směr této části. Jednotlivé modely vás přenesou do Paříže, kde se nosí krajkové mini šaty, maxi kabáty, pruhované svetry, bavlněné kalhoty, kůže a samozřejmě denim – hlavně sukně. Kalhoty mají nové střihy, např. čím dál vice oblíbené “culottes”. Tedy kalhotové sukně, jež najdete v několika opráních nebo s otřepenými lemy.

Výběr z kolekce Yossiho Cohena bude k dostání na prodejnách GAS od poloviny listopadu.

Yossi Cohen je návrhář izraelsko-jemenského původu. Za sebou má kariéru v módních domech jako Max Mara nebo Burberry. Od letošního léta je kreativním ředitelem italské značky GAS.

0 0 0
Loading...