Close

TRIBLEND DENIM – NOVÁ GENERACE STREČOVÝCH DŽÍNŮ GAS

0 0 0
Loading...
(r)evolution denim woman layout

Velkou novinkou v podzimní nabídce džínů GAS jsou džíny, které vám dají velkou volnost pohybu a velmi příjemný pocit, ač přitom zvenku i zblízka vypadají jako klasický denim ze 100% bavlny.

Z tradičního denimu přejímá vlastnosti jako je drsný povrch, diagonální texturu a barvení nití indigem. Oproti tomu z moderního strečového materiálu byly použité charakteristiky jako je pohodlí a pružnost zachovávající tvar kalhot.

Budete se tak cítit super pohodlně ve strečových džínách, ale zároveň budou působit klasickým dojmem. Umožňuje to nový materiál, tzv. triblend denim, který má GAS pro tuto sezonu v exkluzivním právu výroby.

Na prodejnách GAS si můžete vybrat ze tří dámských modelů BRITTY LACE, STAR STUDS a  STAR CHAIN a tří pánských modelů elegantních NORTON CARROT P, trendově trhaných NORTON CARROT AMF a super slim ANDERS AMF.

Není to ale jen o materiálech. Důležité jsou také detaily. Některé modely jsou ozvláštněny zlatým lemováním švu – pokud nosíte jeansy ohrnuté, budete se blýskat. Doladíte-li i zbytek outfitu v tomto duchu, získáte nejednu pochvalu. Dámské modely dávají širší možnost variability – můžete si vybrat z luxusního provedení krajky, řetízků nebo druků. Takové jeansy se stanou vaším pokladem.

Možná vás překvapí použití tohoto materiálu nejen na kalhotách.

Najdete ho také na džínové parce s kožešinou SAMIA LONG. Tato parka je opravdu unikátní již na pohled. Ať už je to možnost odnímatelného pravého kožešinového límce, zip na kapuci zaručující originální vzhled při jeho rozevření, možnost stažení v pase či v dolní části bundy, krásné detaily označují název značky GAS na knoflících a zipech, které jsou i na rukávech. Tato bunda je neskutečně variabilní – dává vám možnost nosit ji na několik způsobů. Ocení ji opravdoví módní nadšenci, pro něž se stane ikonickým nadčasovým kousek v jejich šatníku, jež budou moci nosit ještě za dalších deset let.

 

0 0 0
Loading...