Close

Vracíme se do 70. let?

0 0 0
Loading...
70ky

Mezi výrazné trendy pro jaro léto 2016 patří jednoznačně 70. léta. Tento prvek se sice projevoval už v minulých sezónách, ale teď září na hlavní scéně.  Abyste zazářila i vy, stačí použít do outfitu jen některé prvky. Rozhodně se nemusíte do tohoto retra stylizovat od hlavy až k patě. Stačí se zmařit na hlavní dominanty – kalhoty do zvonu, semišový materiál, vysoký pas či geometrické vzory.

Zvonové džíny neboli též flair popř. boot cut džíny nejsou na rozdíl od slimek vhodné úplně pro všechny typy postav. Sluší hlavně vyšším postavám s dlouhými nohami, ale zároveň je mohou obléct ženy, jež mají lehce rozšířené boky, protože se optiky vyváží nerovnosti oproti rozšířeným nohavicím. Také je dobré obout vyšší podpatky nebo boty na platformě, abyste nohy ještě více opticky prodloužila.

V jarní kolekci GAS tento styl reprezentují džíny New Hazeling, které umocňují sedmdesátkový look vyšším pasem, přiznaným zapínáním na knoflíky i zepředu našitými kapsami.

Dalším charakteristickým prvkem sedmdesátek je semiš, který je lehký a skvěle se hodí právě na jarní teploty. Pořídit můžete šaty Joseline dress nebo bundu Minnye. Nekombinujte však obojí ze stejného materiálu. Nejlépe vypadá s denimem, takže můžete například přes šaty přehodit denimovou bundu nebo košili. K semišovému svršku dolaďte buď jeansy, nebo opět košilí. Při kombinování však myslete na to, se kterým denimem materiál přichází do styku kvůli možnému obarvení.

Semišová bundička Giorgy 8990 Kč, rozšířené jeansy New Hazeling 3590 Kč

Semišová bundička Giorgy 8990 Kč, rozšířené jeansy New Hazeling 3590 Kč

 

Bundička Minnye 4490 Kč, mikina Dazea Heron 2150 Kč, jeansová košile S/S Lizzy J 2790 Kč

Bundička Minnye 4490 Kč, mikina Dazea Heron 2150 Kč, jeansová košile S/S Lizzy J 2790 Kč

0 0 0
Loading...